Unique Pantry Items
-
Farm Fresh Eggs
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Tomato Basil Sauce
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Charred Tomato Sauce
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Pesto - Kale and Walnut
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Pork Ragu
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Brown Butter and Sage Sauce Kit
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Porcini and Leek Sauce
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Homemade Dog Treats - Chicken Liver
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Black Truffle Cream
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Pesto Genovese
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Ronnybrook Butter
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Black Truffle Butter
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Acquerello Rice
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Castelvetrano Olives
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Vigilante Coffee
- Regular price
- From $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
-
Diretta Sea Salt
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Taggiasca Olives
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Keepwell Worcestershire Sauce
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
-
Maldon Sea Salt
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Keepwell Soy Sauce
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
-
PONS Extra Virgin Olive Oil
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
-
Spanish Corkscrew
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Your selection has been added to your cart
Compliment your Fresh & Prepped Meal with our easy add-ons
-
Parmigiano-Reggiano
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Homemade Dog Treats - Chicken Liver
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per