Fresh Pasta
-
Black Truffle Ravioli
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
Cheese Ravioli
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Pappardelle
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Mafalde
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Campanelle
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Gnocchi Sardi
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Cardamom Carrot Agnolotti
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
Gluten Free Mezze Rigatoni
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Squid Ink Bucatini
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Tagliatelle
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Spaghetti
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Your selection has been added to your cart
Compliment your Fresh & Prepped Meal with our easy add-ons
-
Parmigiano-Reggiano
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Homemade Dog Treats - Chicken Liver
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per